Uzávěrka přihlášek II. kolo do 14.8.2018

Odkaz na stránky fakulty: www.ekf.vsb.cz

Studijní oddělení: 597 322 331

Motýlkománie - Doplněk pro život

 

Ekonomická fakulta VŠB-TUO je sociálně odpovědnou organizací a stala se partnerem sociálního projektu Doplněk pro život.

 

Doplněk pro život pomáhá matkám handicapovaných dětí, které šijí módní motýlky a doplňky. Všechny doplňky jsou férové, protože přesně polovina z ceny doplňků jde těmto skvělým dámám. Můžete mít jistotu, že všechny výrobky jsou handmade, šité ženami, které nemohou chodit do zaměstnání.  Za tímto projektem stojí naše studentka Karolína Houžvová. Více informací o tomto projektu najde na doplnekprozivot.cz.

 

Podpořte tento projekt zakoupením brože či motýlku a sdílejte radost z dobré věci s námi! Počet majitelů jedinečného doplňku se na Ekonomické fakultě každým dnem rozrůstá a celá akce vyvrcholí na připravovaném srazu absolventů dne 7. 10. 2017.

 

Brož či motýlek a mnoho dalších doplňků si můžete snadno objednat na doplnekprozivot.cz. Preferujete-li dodání doplňku na Ekonomickou fakultu, zvolte osobní odběr v lékárně Magnolia a uveďte přímo do adresy doručení adresu Ekonomické fakulty, nebo do poznámky uveďte, že prosíte o dodání na Ekonomickou fakultu. Budete-li si objednávat doplňky z e-shopu pod záštitou Ekonomické fakulty, vždy, prosím, uveďte, že tento nákup provádíte pod hlavičkou Ekonomické fakulty, například do poznámky.

 

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Ing. Pavlínu Pawlasovou, Ph.D. (pavlina.pawlasova@vsb.cz) nebo Ing. Terezu Kulihovou (tereza.kulihova@vsb.cz).

 

Věříme, že Vás „motýlkománie“ zasáhne stejně jako nás!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 

Další informace

PRACUJI